TNN: Travel 2021: Co w tym roku przyniesie

Hej, wszyscy,

Chciałem udostępnić jeszcze jeden film z niedawnego wydarzenia Nomadic Network. Chodzi o „Travel 2021: co przyniesie następny rok (ze mną!)”

2020 [okazało się] popiersiem dla świata podróży. Ponieważ Covid19 tworzy metodę na całym świecie, nasze plany podróży zakończyły się piskiem. Zastąpiliśmy nasze homestays pozostaniem w domu. Handlowaliśmy w naszych biletach samolotów na subskrypcje Netflix. Zamieniliśmy Jaunts w Azji Południowo -Wschodniej na drogowe do Nebraski …

Hej! Przepraszam, że przerwałby się, ale ….

Wygląda na to, że natknąłeś się na artykuł wyłącznie dla subskrybenta!

(Już członek? Zaloguj się tutaj.)

Ten artykuł jest wyłącznie dla członków Nomadic Matt Plus! NM+ to jedyny program naszego członka, który zapewnia odwiedzającym takim jak ty, zdobywając dostęp do nagradzania postów na blogu. Członkowie otrzymują również bezpłatne książki, przewodniki, kursy blogowe, uzyskują dostęp do naszych wydarzeń, powtórki wydarzeń, comiesięczne prezenty, koszulki, specjalne rabaty na temat oszczędzania pieniędzy, a także więcej!

Jako członek Nomadic Matt Plus nie tylko dostajesz mnóstwo korzyści, aby Twoje podróże były tańsze, ale pomagasz nam wytwarzać dogłębne materiały podróży, które kochasz!

Co najlepsze, subskrypcja kosztuje mniej niż koszt lunchu!

Jeśli chcesz uzyskać dostęp do tego artykułu (a także ponad 100 innych artykułów tylko dla członków), a także wszystkich innych niesamowitych korzyści, dołącz do Nomadic Matt Plus, a także zacznij wyjść z podróży już dziś!

Ucz się więcej

Zaloguj sie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post