Czarna kran, a także najszersze koktajle mleczne w Nowym Jorku

Kate, pełne przygód, zawiera linki partnerskie. Jeśli dokonasz zakupu za pomocą tych linków, dokonam odszkodowania bez dodatkowych kosztów. Dziękuję!

Podziel się na Twitterze
Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Pinterest
Udostępnij na e -mailu

Kilka miesięcy temu w Internecie eksplodowała nowa rasa koktajli mlecznych. Potwory pokryte stosami cukierków. Warstwy cukierków, a także lukier na bitej śmietanie i czekoladzie, chętnie czekając na przepływ słomy.

Byli szaleni, byli niepraktyczni, a także wydawali się w dużej mierze zaprojektowane na Instagram. Z pewnością żadna typowa osoba nie mogła zjeść jednego z tych na siedzeniu, prawda? Cóż, to nie powstrzymało ludzi przed czekanie godzin, żeby poczuć smak.

Musiałem je wypróbować.

Więc kiedy mój Bud Cailin przyjechał do Nowego Jorku na kilka dni, to było nasze pierwsze zamówienie: spróbuj tych legendarnych koktajli mlecznych!

Czekam w kolejce, aby się dostać

Czarny kran był używany jako prosty burger, piwo, a także bar mleczny w Soho. Potem zaczęli robić te szalone koktajle mleczne, a także eksplodowała ich popularność – profile obfite w witryny takie jak Eater i Maxim, a także Black Tap na Instagramie z obserwujących.

W rezultacie każdego dnia jest intensywna linia, zwykle węża wokół bloku.

Na Manhattanie znajdują się dwa czarne kranu: oryginał w Soho, a także jeden w dzielnicy mięsnej. Początkowo zorganizowaliśmy się, aby udać się do większej lokalizacji dystryktu mięsa, a potem zdaliśmy sobie sprawę, że otworzyli się 30 minut później niż Soho, a następnie postanowili go możliwość, a także zejść do Soho, mili i pół.

Pojawiliśmy się na miejscu Soho pięć minut przed otwarciem, a także zostaliśmy przewiezione z tyłu linii. Wyglądało na to, że zrobimy drugie siedzenie.

Jako Cailin tak dobrze, jak czekałem, usłyszeliśmy hostess odbierającą rozmowy: „Panie, nie mogę powiedzieć dokładnie, jak długo będzie oczekiwanie. Sir, oczekiwanie może trwać nawet sześć godzin. ”

SZEŚĆ GODZIN! Wierzę, że blanszowaliśmy, kiedy to usłyszeliśmy. Przynajmniej powiedziano nam, że minie około godziny.

Po przeczytaniu rozrywki graffiti na ścianie („Czekanie trzech godzin” „Czekanie czterech godzin” „Czekam rok !!!”), dotarliśmy do środka. Oczekiwanie trwało 90 minut po pojawieniu się o 11:25.

Byłem zszokowany dokładnie tym, jak mało jest lokalizację czarnego kranu – pomieści około 14 osób, z miejscem na kilka osób.

Ale tym, co mnie jeszcze zszokowało, było dokładnie to, jak powolna i okropna była usługa. Szczerze mówiąc, siedzieliśmy przez 15 minut, zanim nasz barman nawet nas potwierdził. Jako stał przed nami, a także nie wyglądał tak zajęty. Czułem się, jakbym wtrącił się, kiedy na koniec poprosiłem o szklankę wody.

Jako były serwer, zawsze zapewniam pracownikom restauracji korzyść z wątpliwości (nigdy nie rozumiesz, co się dzieje za kulisami) – więc jeśli stwierdzam, że usługa jest zła, jest zła. Być może ktoś zawołał, podobnie jak restauracja miała ciężki dzień, jednak jeśli tak jest dokładnie tak, jak zwykle jest ich usługa, marnuje niewiarygodną ilość potencjalnych przychodów.

Burgery były jednak świetne.

Black Tap Milkes

Obecnie istnieją cztery koktajle mleczne, z których można wybrać, a także każdy koszt 15 USD.

Sweet N ’Salty: Butter Peanut Shake z czekoladową matową obręczą z czekoladowymi klejnotami (np. M & MS), a także kubki z masłem orzechowym, zwieńczone cukrowym tatusiem, prętami precla, preclem pokrytym czekoladą, bitą śmietaną, a także czekoladową skrop.

Wybrałem ten.

Shake do ciastek: waniliowy shake z waniliową mrożoną obręczą z kruszonkami ciastek, zwieńczonymi „Cookiewer”, pokruszonymi ciasteczkami, chipsami czekoladowymi, bitą śmietaną, a także czekoladową mżawą.

Cailin wybrał ten.

Kwaśna moc: Black Cherry Shake z waniliową mrożoną obręczą z kwaśnymi gumowatymi poppersami (a.k.a. Gumdrops), zwieńczoną gigantyczną Pixy Stix, Rainbow Pop, Sour Skewer, bitą śmietanę, a także nerdami.

Nie mam żadnej koncepcji, jak ktokolwiek mógłby to wypić, jednak starsze kobiety siedzące obok nas wydawały się wyjątkowo podekscytowane.

Cotton Candy: Truskawkowe shake z obręczą waniliową z niebieskim, różowym, a także perełowymi czekoladkami, zwieńczonymi różowym lizakiem, cukierkami skalnymi, bitą śmietaną, a także bawełnionymi cukierkami.

Mała kobieta obok nas była bardzo podekscytowana, kiedy zostało jej dostarczone.

Więc jak tam koktajle mleczne?

O mój Boże. Były pyszne.

Wierzę, że masło orzechowe i czekolada jest jedną z najświętszych kombinacji smaku świata, a także ten shake był pięknynullnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post