6 wskazówek, jak przygotować się na wakacje ze zwierzętami domowymi

, w których temperatury szybko przechodzą w podwójne cyfry, nie trzeba genialnego ustalić, że lato jest tuż za rogiem. Czas na lody, imprezy basenowe, grille, a także niezapomniane wakacje! Większość z nas patrzy w przyszłość na lata, ponieważ przynosi to wiele opcji na wakacje, niezależnie od tego, czy jest to gdzieś słoneczne, jak Karaiby, czy gdzieś chłodno jak Grenlandia. Każda opcja jest całkowicie zależna od naszych preferencji i budżetu.

Wakacje to najlepszy czas na relaks i ładowanie. Pomagają ci uciec od całego dramatu z twojego życia, a także możesz się zrelaksować. Dlatego większość ludzi skacze na możliwości wakacji, jednak większość właścicieli zwierząt domowych zwykle musi wierzyć dwa razy, ponieważ opuszczenie domu zwierząt domowych, podczas gdy mają czas ich życia, nie jest dla nich wyborem. Są niezwykle ważną częścią twojej rodziny, a także chcesz podzielić się z nimi tym doświadczeniem.

Pierwszym krokiem do przygotowania się na wakacje ze zwierzętami jest poszukiwanie lokalizacji, które są przyjazne dla zwierząt domowych. Podczas gdy wiele miejsc podróży zaczęło zakładać lokalizacje, aby pozostać przy twoich zwierzętach domowych, wiele wspaniałych miejsc wakacyjnych wciąż jest opóźnionych. Niektóre lokalizacje oferują kabiny przyjazne dla zwierząt, a także przestrzenie, w których możesz się udać, a także mieć fantastyczny czas z podobnymi. Mają wygodne meble, przestronny obszar, a także oszałamiające widoki, takie jak kabiny przyjazne dla zwierząt w gołębie, a także Gatlinburg. Te lokalizacje są idealnymi lokalizacjami do pozostania, zwłaszcza jeśli nie ma cię psa lub kotem, który lubi się poruszać, a także jest stosunkowo aktywny.

Jeśli po raz pierwszy przygotowujesz się do podróży z zwierzakiem na pokładzie, a nawet setnym, oto kilka wskazówek, które ułatwią to miejsce, a także bardziej spektakularne.

Spis treści

1. Konsultacje weterynarii
2. Zapasy dla zwierząt domowych
3. Wygodność dostawcy
4. Toaleta, a także przerwy w zabawie
5. Pakowanie dla swojego zwierzaka
6. Wybór miejsca zgodnie z ich linią Aptitudesbottom

1. Konsultacje weterynarii

Wymagasz skonsultującego się z weterynarzem, zanim wybierzesz, że chcesz zabrać ze sobą swojego zwierzaka na wakacje. Weterynarz dostarczy ci wskazówek, a także informacje dotyczące stanu medycznego twojego zwierzaka, względy zdrowia i dobrego samopoczucia podróży, a także tego, czy jest to najlepsza koncepcja, aby zabrać je ze sobą. Certyfikat inspekcji weterynaryjnej jest niezwykle ważny, jeśli planujesz wyjechać za granicę, więc upewnij się, że otrzymasz to od weterynarza tak szybko, jak to możliwe. Ponadto twoje zwierzęta są zwykle mikro-chińskie, aby upewnić się, że je znajdziesz, jeśli się zgubią lub skradzione. Jest to podstawowa procedura, a także nie ma o czym dotyczyć; To jest proste i szybkie.

2. Zapasy dla zwierząt domowych

Zawsze upewnij się, że masz na sobie świeżą wodę, a także jedzenie. Jest to fundamentalna konieczność, jeśli chodzi o podróżowanie, nie tylko dla ciebie dla twojego zwierzaka. Jeśli chcesz sprawić, by to doświadczenie była przyjemniejsza, a także zapewnić, że twoje zwierzak szybko dostosowuje się do otoczenia, spróbuj wziąć z tobą preferowane smakołyki, zabawki, a także łóżko.

Jeśli nie możesz zdobyć tych rzeczy, a także zabrać je ze sobą, spróbuj szukać lokalizacji, w których te produkty mają i można je szybko uzyskać. Upewnij się, że twoje zwierzęta takie jak te substytuty przed ich zakupem. Pamiętaj, że jeśli twoje zwierzak nie jest wygodne i szczęśliwe, podróż będzie dla was bólem głowy.

3. Wygodność dostawcy

Niezależnie od mediany podróży, upewnij się, że twoje zwierzak jest komfortowe z tym, gdzie będzie on lub ona przez większość podróży. Mogą chcieć usiąść na kolanach lub być w przewoźniku; Podczas gdy pierwszy wybór jest tylko wolny od ryzyka, a także włączony, jeśli wjedziesz autobusem, trenujesz lub idziesz z przyjaciółmi, ten drugi wybór jest zwykle jedyną opcją podczas podróży samolotem.

Niektóre linie lotnicze umożliwiają małym kotom, a także psom podróżowanie w kabinie z tobą w przewoźniku; Jednak niektóre mają ścisłe zasady dotyczące transportu zwierząt domowych w przewoźnikach w ładowni. Upewnij się, że dokładnie sprawdziłeś zasady, a także przepisy dotyczące przewoźników, a także podróżowanie ze zwierzętami domowymi, a także przestrzegać ich, aby zapobiec jakimkolwiek niedogodności.

4. Toaleta, a także przerwy w zabawie

To toaleta, a także przerwy na płyty, utrzymują zwierzęta wolne od ryzyka podczas podróży na duże odległości, bez względu na tryb transportu, którego używasz. Jeśli podróżujesz samochodem, regularnie zatrzymuj się dla swoich kotów lub psów, aby się złagodzić, a następnie bawić się przez chwilę.

Trudno to zrobić, jeśli podróżujesz samolotem. Porozmawiaj z Holds, a także hostess o tym, jak możesz sprawdzić swoje zwierzęta, a także zapewnić im te bardzo zasłużone przerwy. Pamiętaj, że jeśli nie dostarczy im świeżego powietrza, mogą być agresywne lubNawet chory.

5. Pakowanie dla swojego zwierzaka

Nie pamiętaj o pakowaniu dla swojego zwierzaka! Jeśli podróżujesz ze swoimi zwierzętami domowymi, upewnij się, że spakuj osobną torbę. Wymóg przyjmowania jedzenia, a także naczyń wodnych, smakołyków, zabawek, dostaw żywności, worków do usuwania, leków (jeśli istnieje), koc lub łóżko, pędzel itp.

6. Wybór miejsca zgodnie z ich umiejętnościami

Podczas gdy większość lokalizacji, które wybieramy na wakacje, obraca się wokół swojej rangi w najbardziej atrakcyjnych ofertach miejsc turystycznych, a także naszych preferencji, wymagamy dodania możliwości naszego zwierzaka do podróży do tych lokalizacji, a także cieszyć się nimi z przyczyną selekcji. Na przykład, jeśli masz starego psa, zarówno trekking, jak i górzyste miejsca mogą nie być najlepszym wyborem, ponieważ mogą nie podjąć tego wysiłku. Najlepszym wyborem byłoby wtedy odwiedzanie lokalizacji, które mogą cieszyć się, na przykład plażą dla psów lub równiny, które są łatwiejsze do chodzenia, a także od dłuższego czasu.

Dolna linia

Twoje wakacje nie wymagają, aby być na szczycie, aby być zabawą dla siebie i zwierząt domowych. Mogą być ucieczką do sąsiedniego miasta lub miasta. Przy odpowiedniej ilości aktywności, spokoju i cichej, może to być twoja ulga. Kiedy zabierasz ze sobą zwierzęta domowe do nowych miejsc, pamiętaj o nich, aby sprawdzić, czy są szczęśliwi w tej lokalizacji, czy nie. Jeśli są szczęśliwi, to jest fantastyczna wiadomość! Możesz odbyć podróż swojego życia ze swoim kumplem. Jeśli nie są wygodne, najlepszą opcją jest rozpoczęcie pakowania, a także do tyłu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Schronienie w MeksykuSchronienie w Meksyku

KADE Kate zawiera linki stowarzyszone. Jeśli dokonasz zakupu za pośrednictwem tych linków, zarobię prowizję bez dodatkowych kosztów. Dzięki! Podziel się na Twitterze Udostępnij na Facebooku Udostępnij na Pinterest Udostępnij na