10 najlepszych rzeczy do zrobienia w Alonnisos, Grecja [z sugerowanymi wycieczkami]

Czy planujesz wkrótce podróżować do Alonnisos, Grecja? Przeczytaj nasze wskazówki na temat rzeczy do zrobienia w Alonnisos z sugerowanymi wycieczkami!

Zdjęcie Rory Collins na Unsplash
Alonnisos przeliterował również jako Alonissos, czyli Alonisos to kolejna grecka wyspa na Morzu Egejskim. Jest w pobliżu Skiathos i Skopelos, ponieważ jest trzeci członkiem północnych Sporadów. Można tu zbadać różne plaże i oszałamiające cuda natury. Interesująca historia wyspy jest również powodem, aby iść tutaj. Jeśli planujesz sprawdzić tę wyspę i chcesz wystarczającej wiedzy na temat Alonnisos/Alonissos, po prostu kontynuuj czytanie tego krótkiego przewodnika.

Inne artykuły, które możesz przeczytać:

10 najlepszych rzeczy do zrobienia w Korfu, Grecja [z sugerowanymi wycieczkami]

Jak spędzić 5 dni na wyspie Krety w Grecji

10 najlepszych rzeczy do zrobienia w Naxos, Grecja [z sugerowanymi wycieczkami]

5 powodów, dla których moglibyśmy żyć szczęśliwie na Krecie, Grecja!

Chania, Kreta – Discover Greece BlogTrotters Trip: Five Senses, One Soul

Spis treści

Lista najlepszych rzeczy do zrobienia w Alonnisos, Grecja

1. Agios Dimitrios Beach
2. Narodowy park morski Alonissos i północne sporady
3. Chrisi Milia Beach
4. Leftos gialos
5. Kokinokastro Beach
6. Megalos Mourtias Beach
7. Muzeum Alonnisos
8. Vithisma Beach
9. Roussoum Gialos Beach
10. Gerakas Beach
11. Znajdź zakwaterowanie w Alonnisos, Grecja
Gdzie zatrzymać się w Alonnisos, greebudget hotel
Luksusowy hotel

Jak udać się do Alonnisos, Grecja z Londynu

Lista najlepszych rzeczy do zrobienia w Alonnisos, Grecja

1. Agios Dimitrios Beach

Oszałamiająca plaża Pebble, wyposażona w parasole i leżaki w zwykłych skromnych cenach greckich, ma specyfikę posiadania „innego” morza, w zależności od tego, czy pójdziesz w prawo, czy na lewo od końcówki. Wody Agios Dimitrios mają różne odcienie, które zaczynają się od jasnoniebieskiego do intensywnego niebieskiego morza. Plaża jest najdalej od miasta, ale wymeldowanie jest koniecznością, ponieważ jest wyjątkowa.

2. Narodowy park morski Alonissos i północne sporady

Jest to jedna z trzech wysp sporad. Alonissos Park przedstawia raj; Wybitne plaże, różnorodność nurkowania ryb, bogate ptaki, a jeśli masz szczęście, mnich. Wycieczki dzienne zorganizowane przez kapitana Pakisa i jego wybitną tradycyjną łódź na zawsze będą niezapomniane. Skorzystaj z tego, ale nie pozostaw za nim żadnego śladu. Te magiczne miejsca muszą być zachowane na podstawie wszelkich pojawienia się zanieczyszczenia.

3. Chrisi Milia Beach

Jedna z niewielu piaszczystych plaż na wyspie. Jest płytki, ciepły i odpowiedni dla dzieci. Jeśli masz szczęście, możesz nawet zauważyć śpiącą tam pieczęć. Ma również restaurację z dość rozsądnymi cenami i niesamowitymi widokami.

4. Leftos gialos

Ładne głębokie i czyste wody w bardzo oszałamiającym miejscu. Ma grube białe kamyki, które w połączeniu z przezroczystymi niebieskimi wodami i niekończącym się zielenią tworzą wspaniały obraz. Nie ma dużo miejsca dla twoich parasoli. Warto jednak odwiedzić, nawet na pływanie i podziwiać krajobraz.

5. Kokinokastro Beach

Oszałamiająca wyposażona plaża z kioskiem do jedzenia, jeśli chcesz, możesz napić się napojów i jedzenia bezpośrednio pod parasolem. Jest to przyjazne z osobliwością czerwonawego koloru skalistych ścian, co daje oszałamiający kontrast z kolorem turkusowego morza. Jest łatwo dostępny samochodem, motocyklem, a nawet rowerem.

6. Megalos Mourtias Beach

Pomimo nazwy plaża nie jest zbyt duża. Jest jednak ładny i ma bardzo oszałamiające morze. Fakt, że ma parasole, krzesła pokładowe i dwie tawerny, sprawia, że ​​jest bardzo popularny wśród rodzin i tych, którzy chcą się wygodnie zrelaksować.

7. Muzeum Alonnisos

Magiczne miejsce pełne wspaniałych eksponatów podczas przerażającej podróży w czasie. Życie w Alonissos, piratów Morza Egejskiego i wspaniałe wojny w różnych terminach stanowią oszałamiające alternatywne działanie, które można wykonać na bardzo oszałamiającej wyspie. Warto odwiedzić.

8. Vithisma Beach

Możesz dostać się na plażę Vithisma małą drogą z Patitiri. Oszałamiające morze, spokój, bardzo niewiele osób, i nie ma nic, musisz iść wyposażony. Jeśli nie szukasz zorganizowanej plaży i po prostu chcesz spokoju, mając relaksujące kąpiel, to jest miejsce.

9. Roussoum Gialos Beach

Oszałamiająca zatoka, która jest bardzo blisko portu. Ma ładne turkusowe wody i niektóre kawałki leżaków, ale także przestrzeń do umieszczenia parasola. Możesz także znaleźć kilka opcji do jedzenia w tawernach znajdujących się tuż powyżej.

10. Gerakas Beach

Ta mała plaża znajduje się w najbardziej wysuniętym na północ punkcie wyspy Alonissos. Jest to cicha kamyk z bardzo czystym morzem i spektakularnymi kolorami. Warto widzieć, że jest to dalekie od wszystkiego na dalekiej północy, a ponadto można go osiągnąć przez oszałamiającą panoramiczną drogę.

11. Znajdź zakwaterowanie w Alonnisos, Grecja

Gdzie zostać w Alonnisos, Grecja

Niedrogi hotel

Hotel Liadromia

Śniadanie w formie bufetu podawane jest w liadromii rnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post