Wracanie w Ma’in Hot Springs

KADE Kate składa się z linków partnerskich. Jeśli dokonasz zakupu za pomocą tych linków, dokonam odszkodowania bez dodatkowych kosztów. Dzięki!

Podziel się na Twitterze
Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Pinterest
Udostępnij na e -mailu

Myślisz, że Morze Martwe jest jedynym wypadem klubu zdrowia w Jordanii? Pomyśl jeszcze raz.

Niedaleko Morza Martwego znajdują się Hot Springs, a także Evason Ma’in Resort, a także Six Senses Spa. Obszar ten pozostaje ciepły przez cały rok, ponieważ znajduje się 264 metry poniżej poziomu morza, a także jest pokryty wspaniałymi wodospadami.

To znaczy gorące wodospady!

Wodospady w gorących źródłach Ma’in mają różnorodne rozmiary, a także temperatury, jednak wszystkie są niesamowicie ciepłe. Chociaż nie wszystkie obszary były otwarte podczas mojej wizyty, byłem w stanie czerpać przyjemność z wielu – a także stałem pod gorącym wodospadem w sekcji osobistej damskiej w klubie zdrowia przez długi czas.

Podobało mi się, jak naturalny był klub zdrowia. Zamiast normalnej sauny, Six Senses Health Club ma naturalną saunę jaskiniową. Musisz usiąść na tych drewnianych deskach, a także zachować ostrożność, aby nie uderzyć głowy na stalaktyty lub dotknąć prawie wrzącej wody, jednak wytwarza wspaniałą parę w najbardziej naturalnej metodzie!

Hot Springs Ma’in są raczej blisko kurortu Morza Martwego, jednak sprawdziłem każdy z nich w odległości wielu dni, częściowo z powodu mojej rutyny, która próbowała kształtować się jak najwięcej w tydzień .

Było to rodzaj wielkiego, że zostały trochę rozłożone – oazy relaksu między wspinaczką, wędrówką i zwiedzaniem – jednak jeśli masz mniej czasu lub chcesz mniej jazdy, sugeruję sprawdzenie ich z rzędu. Możesz szybko wybrać się na jednodniową wycieczkę z Morza Martwego do Hot Springs lub odwrotnie. Jeśli nie masz samochodu, Evason biegnie dziennie na Morze Martwe.

Jeśli wybierasz się do Jordan na przerwy w klubie zdrowia lub po prostu chcesz, aby chętnie wyszorował brud od Petry, a także rumu Wadi, Hot Springs jest absolutnie warte odwiedzenia. Rozumiem, że kiedy skończę wracam do Jordanii – a także, jak sądzę, będę następnej jesieni – sprawię, że wspaniały klub zdrowia Jordana przełamie kamień węgielny mojego planu podróży, kiedy znowu!

Ogromne podziękowania dla Jordan Tourism Board za trzymanie mnie w Jordanii. Wszystkie opinie, jak zawsze, są moje.

Uzyskaj aktualizacje e -mail od Katenever przegap post. Odejść subskrypcję w dowolnym momencie!

Imie Imie
Ostatnia nazwa nazwy
Twój e -mail e -mail
Składać

Podziel się na Twitterze
Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Pinterest
Udostępnij na e -mailu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post