Paso Robles, Kalifornia dla gospodarstw domowych

Break wiosenna dla gospodarstw domowych nie przyciąga wystarczającej uwagi. Media są przytłoczone zastosowaniami do obchodów bojów bojowych, a także plaż topless. Ale dla wielu rodzin nadszedł czas, aby czerpać przyjemność z szybkich wakacji przed tym ostatnim miesiącem lub dwoma instytucjami i latem.

Wymień wszystko, co naprawdę chcesz na wiosenne wakacje. Docelowych miejsca musi być łatwe, mieć coś dla każdego, w którym można czerpać przyjemność (nawet jeśli twoja młodzież różnorodna w wieku od 2-15), słońce, a także niedrogie ceny. Najlepszym rozwiązaniem jest wycieczka do Paso Robles w Kalifornii.

Być może nigdy nie słyszałeś o Paso Robles, mimo że grają w California Mid-State Fair. Miasto znajduje się w hrabstwie San Luis Obispo, a także w połowie drogi między San Francisco, a Los Angeles na środkowym wybrzeżu. Tylko około 20 minut w głębi lądu od Oceanu Spokojnego możesz wybrać podróż wzdłuż wybrzeża lub przejść szybszą (i mniej malowniczą) ścieżkę na 101.

Znani z gorących źródeł, które biegną pod miastem, odwiedzający przybyli po lecznicze moce wody, biorąc pod uwagę, że 1700. Dziś Paso Robles jest również domem dla największego, a także wielu różnorodnych regionu białego wina w Kalifornii. Prawie 200 winnic obejmuje teraz ten obszar, a także degustacja białego wina jest niedroga, akademicka i nie zastraszająca. W wielu winnicach możesz zadowolić prawdziwego winiarza, a także odkryć ich proces. Wiele winnic jest również niezwykle przyjaznych dla gospodarstw domowych, więc łatwo jest wpaść w kilka degustacji podczas wypuszczenia innych atrakcji rolniczych. Istnieje nawet wiele winnic, które oferują bezpłatne degustacje. Jeśli jesteś w mieście na uroczy wypad, wypróbuj Paso Robles Inn. Ogrody są spektakularne, a także luksusowe przestrzenie klubu zdrowia, a także apartamenty dwupokojowe mają osobiste kąpiele mineralne.

Paso Robles Inn

Zestawienie staromodnego, wysokiej klasy miasteczka z otaczającymi ranczami, a także rolnictwem wzrosło w specjalne miasteczko, w którym przyjazna, małe miasteczka satysfakcjonuje białe wino, a także festiwale sztuki. Nie drogie, snobistyczne środowisko regionów białych winiarskich na północy, jest to miejsce, w którym możesz oddać swoje pragnienia dla smakoszy, podczas gdy całe gospodarstwo domowe ma doskonały czas – przy ograniczonym budżecie.

Holiday Inn Reveal to doskonała lokalizacja do zakotwiczenia wakacji. Przestrzenie są tworzone jako rodzinne z lodówką, świetną przestrzenią, współczesnymi udogodnieniami, a także bezpłatne śniadanie. Centrum serwisowe jest również raczej zdolne, a także kiedy zameldowaliśmy się w niezwykle gorączkowy weekend, hotel był zaskakująco cichy. Znaleziono tylko krótki blok od porannej kawy, a także szereg rodzinnych restauracji, w tym Biedny grill Bubba, faworyt regionalny. Jesteś również tylko pięć minut spacerem od targów, jeśli jesteś w mieście na uroczystości. W hotelu ma wiele przyjaznych rodzinom pakiet, w tym pakiet parku wodnego w Close-by Ravine Waterpark. Wąwóz ma coś dla każdego, od slajdów na 325 stóp po Kiddie Cove. Prywatne karnety są niezwykle niedrogie, a także różnorodne koszty od 16-22 USD.

Park wodny wąwóz

Zaplanuj przyjemność przy co najmniej jednego obiadu w jednym z wielu wyśmienitych wyborów. Obfitość lokalnie uprawianych komponentów sparowanych z wina z regionalnymi wina to doświadczenie, którego nie należy przegapić. Rental Property Creek obsługuje jedynie zrównoważone, organiczne elementy w stylu kuchni kalifornijskiej z przystępnymi kosztami, a także przyjaznymi dla młodzieży. Możesz również wypić w centrum miasta, a także zobaczyć kilka innych ofert, aby sprawdzić, czy są one przyjazne dla rodziny. Jeśli obiad nie jest opcją, mnóstwo lunchu. Panolivo jest otwarte na śniadanie i lunch codziennie (serwują obiad w piątek i sobotę). Atmosfera Bistro jest elegancka wystarczająca, aby poczuć się jak uczta, nie będąc nieprzyjaznym dla dzieci. Weź dom kilka ciastek na późną nocną przekąskę z butelką białego wina po śpiącym młodzież.

Kiedy jesteś w centrum miasta, nie przegap Muzeum Dziecięcym Paso Robles. Muzeum znajduje się w starym ochotniczym straży pożarnej, a także w „Old Mac”, oryginalnym silniku końcowym, opracowanym w 1944 roku, jest dumnie na wystawie. Nie martw się, nie jest to muzeum „nie dotykaj”. Młodzież może się wspinać, grać, a także sprawdzić każdy zakątek, a także cranny. Cokolwiek jest interaktywne, a także młodzież w każdym wieku, będzie się świetnie bawić, że będzie miał trudności z wyjściem. Podobnie w centrum miasta, The Great Times Cafe wykorzystuje jedzenie w stylu restauracji 50. z prostym dostępem do wszystkich atrakcji w centrum miasta.

Zanim opuścisz miasto, spróbuj degustacji oliwy z oliwek. Wydaje się to dziwne, dopóki tego nie zrobisz, a potem jesteś uzależniony. My Olive’s Store Downtown wykorzystuje najlepszy pierwszy przystanek. Niech przyjaźni profesjonaliścinull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post