EDINBURGH – Podczas najlepszego stanu pogodowego w historii

Kate Canturous zawiera linki stowarzyszone. Jeśli dokonasz zakupu za pomocą tych linków, dokonam odszkodowania bez dodatkowych kosztów. Dziękuję!

Podziel się na Twitterze
Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Pinterest
Udostępnij na e -mailu

„Przynieś ciepłe ubrania – Szkocja jest jedyną lokalizacją w Wielkiej Brytanii, która sprawia, że dresz!” Anthony powiedział mi kilka dni przed wyjazdem do Edynburga. Nie musiał mi mówić dwa razy. Spakowałem mój nowy płaszcz zimowy, dwie pary dżinsów, a także zastanawiałem się, czy dresz w sukni, a także legginsów.

Potem pokazałem się w Edynburgu-tylko po to, aby odkryć 30-stopniowe temperatury C (85 stopni F), a także bez chwiejnego nieba.

Bezmchórki niebo!

To nie był typowy warunek pogodowy dla Szkocji!

Dave szybko zweryfikował anomalię za pomocą wiadomości tekstowej z Chester: „Najwyraźniej miałeś najpopularniejszy stan pogodowy od 50 lat w Edynburgu tym czasie około roku”.

Gdzie był Edinburgh ciemnego, szarego nieba, a także mżawiącego deszczu, wiązania w ciężkich płaszczach? Edynburg J.K. Rowling w pakiecie w kawiarni z parującym garnek z herbatą, która komponowała najnowszą powieść Harry’ego Pottera?

No cóż. Jako rodzima Nowa Englander rozumiem znacznie lepiej niż narzekanie na ciepłą pogodę. Miałem tylko jeden problem:

Buty.

Przyniosłem ze sobą tylko jedną parę butów: moje wysokie czarne buty. Lubię buty. Jedną z moich preferowanych rzeczy w jesieni jest wydostanie się moich butów po tym, jak je przez całe lato. Używałem tej pary cały czas w Chester, a także wydawały się idealne dla Edynburga.

Ale wysokie czarne buty nie wyglądają świetnie w upalnej pogodzie lub w połączeniu z sukniami bez legginsów. Nie mogę uwierzyć, że nawet nie przyniosłem klapek-online w moich super-komorowych crocach Flip-Flops od Bali.

No cóż. Rozważ tę lekcję wyciągniętą.

To nie był Edynburg, którego się spodziewałem, ale to był Edynburg, który bardzo mi się podobał! Jestem pewien, że Szkoci odczuwają dokładnie taką samą metodę, jak w pełni ciesząc się krótką letnim stanem pogodowym, a także byli tak samo zachwyceni, że cieszyli się tym nieprzewidzianą pogodą.

Rzeczy takie jak jadanie na fresku…

I leżąc na słońcu podczas przerwy na lunch.

To jeden z moich preferowanych ujęć – podoba mi się to, jak wszyscy leżą w rzędzie na Bit Hill!

Uważam, że niektóre miasta są najlepsze podczas zachmurzonej pogody – mówiłem o tym, że Wenecja jest najlepsza podczas zimnej, szarej zimy. Edynburg, z gruzińską architekturą, wydaje się być miastem, które wyglądałoby pięknie podczas ponurej pogody – jednak nie jest tak biedna w doskonałym słońcu!

Co zadziwiające, byłem w Edynburgu przez trzy dni, a codziennie miałem absolutnie idealną pogodę. Mogę nie uwierzyć w moje szczęście. Jeśli kiedykolwiek masz szczęście, aby uzyskać słońce takie jak to podczas wizyty w Edynburgu, wyjdź i ciesz się, póki możesz!

Uzyskaj aktualizacje e -mail od Katenever przegap post. Odejść subskrypcję w dowolnym momencie!

Imie Imie
Ostatnia nazwa nazwy
Twój e -mail e -mail
Składać

Podziel się na Twitterze
Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Pinterest
Udostępnij na e -mailu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post