3 niezbędne aplikacje do spontanicznej podróży

Spontaniczne podróże mogą być świetną zabawą. Rzucanie przepisu do pojazdu znalazło nas w niesamowitych miejscach, a także może być tak romantyczne. Podróżowanie nie zawsze wskazuje na wiele przygotowań – jednak niezbędna jest idealne narzędzia podczas podróży. Oto nasze 3 najlepsze aplikacje, których używamy podczas podróży z mankietu.

Zdecydowanie jest coś w badaniu nowego miejsca docelowego, a także starannego planowania podróży. To poczucie oczekiwań cieszący się kalendarzem stale lepiej do tej daty wyjazdu – tej dręczącej przyjemności oczekiwania.

Ale często jest to najlepsze, gdy przyklejamy pin mapę, a także zaczynamy samochód. Używamy również podobnej techniki, gdy jesteśmy na wycieczkach. Nasza ostatnia podróż w Kalifornii była wakacją jazdy z San Francisco do LA, a także zastosowaliśmy te same sztuczki.

Programu potrzebne jest pewne przygotowanie, zanim wyruszysz w tam (zawsze chciałem użyć tego słowa!). O wiele więcej niż upewnienie się, że masz wystarczająco dużo czystych majtek, aby cię przejrzeć, są to aplikacje, które musisz pobrać, a także skończyły się znane przed wyjazdem.

3 niezbędne aplikacje do spontanicznej podróży

Gdzie się zatrzymać: Hotel dziś wieczorem

Jeśli próbujesz znaleźć hotel za wspaniałą cenę w nocy, ta aplikacja jest geniuszem. Nie tylko oferowane są miejsca oferowane tylko dla naprawdę krótkiego powiadomienia, jeśli znajdujesz się w określonej odległości od hotelu, otrzymasz dodatkowo zniżkę.

W przeciwieństwie do wielu innych witryn hotelowych w ostatniej chwili, dziś wieczorem rezerwacje w hotelu można dokonać wyłącznie za pomocą aplikacji, a nie komputera stacjonarnego. Wskazuje to, że ludzie nie mogą dodać do zakładek ofert, a co wskazuje, że hotele są szczęśliwsze współpracę z tą firmą.

Happy Hotel = znacznie lepszy pokój… a przynajmniej nie pokój utknięty obok windy serwisowej, która uderza w ścianę przez całą noc. Lub pokój obok kosza hotelowych.

To również ma niesamowity sposób na zsumowanie rezerwacji.

Nasz prezent dla Ciebie: Użyj kodu rabatowego CBUTHER15, aby uzyskać zniżkę w wysokości 30 USD za pierwszą rezerwację.

Gdzie jeść: Zomato

Jedyną rzeczą o wiele ważniejszą niż znalezienie wygodnego łóżka na noc: jedzenie.

Kiedy jesteś w nowym mieście, nie ma nic bardziej zniechęcającego niż próba poszukiwania dobrego kanału. Zomato-który przejął z Urban Spoon-to naszym miejsce na znalezienie dobrego miejsca na obiad w nowym miejscu.

Możesz wyszukiwać rodzaje kuchni, wyceny, a także najlepsze ze wszystkiego, co możesz być naprawdę pewny w tym, gdzie szukasz. Istnieje funkcja, w której można narysować na mapie parametry, w których chcesz przeszukać nawet na określoną ulicę.

Sposób, w jaki Zomato stworzył aplikację, regularne komentarze recenzentów i oceny pojawiają się pierwsze. Oprócz tego, im bardzo nowszy, tym wyższa będzie recenzja również w wynikach wyszukiwania.

Gdzie iść: Wunderwalk

Idealny na przerwę w mieście, Wunderwalk daje ci pobudzony plan podróży w zależności od tego, czego chcesz szukać.

Znajdziesz obszar, w którym będziesz lub korzystasz z usług lokalizacji, a następnie wypełnij pola wyszukiwania. Jedzenie, napoje, zabytki, a także atrakcje, a także zakupy są wyszukiwaniami, a także możesz dodawać lub usuwać tak wiele, jak chcesz.

Aplikacja następnie planuje trasę spacerową w obszarze 2 km, abyś mógł zabrać cię do miejsc, które spełniają Twoje kryteria wyszukiwania. Sprytnie, co?

A jeśli zalogujesz się z Facebookiem lub pocztą e -mail, możesz stworzyć katalog spacerów, które czerpiesz przyjemność, a także udostępnić je innym w aplikacji.

Coś jeszcze?

Najszczęśliwsza godzina

Muszę powiedzieć, że podoba mi się ta aplikacja. Mówi ci, gdzie puby zachwycały godziny w całej Australii, a także w Nowej Zelandii, a także które miejsca mają specjały na temat jedzenia, a także różnych napojów.

Geniusz.

Air Bnb

Odnieśliśmy niesamowity sukces w tej aplikacji, jeśli staramy się znaleźć mieszkanie lub dom, w którym można się zatrzymać, a nie hotel. Znaleźliśmy miejsca, w którym nie ma hoteli, a właściciele wracają do ciebie naprawdę szybko lub dokonano ich oceny.

Google

Dobry, Google wyciągnie Cię z wielu poprawek. Dużo konkretnie jej aplikacja do tłumaczenia jest wyjątkowa, a także może nawet odczytać znaki, a także tekst. Nie jest to nieomylne, jednak jest całkiem blisko, jeśli pisanie jest jasne.

Nie ma nic takiego jak nieplanowana podróż. Jeśli nie zrobiłeś tego wcześniej, zachowaj lokalne – następne miasto inną część swojego miasta – a następnie kontynuuj. To taka romantyczna, zabawna rzecz.

Jakich aplikacji używasz podczas podróży? Czy kiedykolwiek odszedłeś bez żadnych planów? Powiedz nam w komentarzach.

Zastrzeżenie: O ile wiemy, te aplikacje są oferowane na platformach iOS i Android. Jeśli tak nie jest, bardzo nam przykro, użytkownicy Androida. Nie wskazaliśmy na twoje nadzieje!

Obrazy Pani Romance.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post