Nasz tropikalny raj: Grenada, jesteśmy w domu

Czy jest gdzieś na świecie, że tak bardzo uwielbiasz, że się tam narysowałeś, praktycznie tak, jakby było trochę magnetyczne? Być może jest to twój kraj ojczysty lub obca ziemi, który dostał się pod twoją skórę?

Dla nas to miejsce to Grenada.

Ta karaibska wyspa ukradła nasze serca w 2014 roku i od tamtej pory wracamy każdego roku. To miejsce bardzo przypomina nam dom z wielu powodów.

Jako pełnoetatowi podróżnicy i blogerzy od czasu do czasu pragniemy jakiejś rutyny-niezależnie od tego, czy trwa to 6 tygodni w jeziora Casita na pięknym jeziorze w Gwatemali, czy 2 miesiące relaksu na śródziemnomorskiej wyspie Malta.

Nasz dom w Sliema, Malta
Uwielbiamy podróżować i przeprowadzać się z miejsca na miejsce co 5–7 dni, ale nie jest to dla nas trwałym stylem życia. My (jak wiele osób) chcemy trochę przestojów; Uwielbiamy rozpakowywać nasze plecaki; Z przyjemnością posiadamy społeczność przyjaciół; Potrzebujemy trochę czasu, aby zanurzyć się w naszej firmie online.

Kiedy przybyliśmy do Grenady na naszą pierwszą pracę w siedzeniu / zwierząt domowych w 2014 roku, nigdy nie sądziliśmy, że stanie się to dla nas rodzaj bazy. Ale z biegiem lat stało się to znacznie coraz bardziej widoczne, że musimy tu być!

Po naszym pamiętnym 5 miesiącach spędzonym plecakiem przez Europę Wschodniej i Środkowej poleciliśmy z Pragi do Nowego Jorku przez Danię. Podróż była bardzo długa, ale wystarczająco prosta. Przyjechaliśmy późno do Nowego Jorku i po zameldowaniu się do Ramada RVC szybko zemdlliśmy-na własnym łóżku typu queen-size!

Byliśmy tak wyczerpani, że nawet nie sądzę, że powiedzieliśmy sobie dobranoc.

Mimo że mieliśmy 2 noce w mieście, technicznie mieliśmy tylko 1 cały dzień, ponieważ przyjechaliśmy tak późno i wyjeżdżaliśmy tak wcześnie do Grenady.

Byliśmy w Nowym Jorku w przeszłości i z tego powodu widzieliśmy wiele głównych miejsc na Manhattanie i Brooklynie (i w stanie Nowy Jork), więc zdecydowaliśmy się pozostać bliżej lotniska w Ramada RVC, które znajduje się na tym South Shore of Long Island.

Doszliśmy do wniosku, że będzie to świetna lokalizacja, ponieważ znajduje się w pobliżu lotniska i dużych centrów handlowych (musieliśmy kupić niektóre rzeczy dla Grenady, które są zawyżone na wyspie lub po prostu niedostępne). Jest to również o wiele bardziej ekonomiczne niż pobyt na Manhattanie, a śniadanie jest włączone do pokoju.

Muszę kochać całkowicie darmowe śniadanie rano
Chcieliśmy również sprawdzić obszar Nowego Jorku, którego nie widzieliśmy wcześniej, a Long Beach i Jones Beach znajdowały się zaledwie 10 kilometrów.

Na szczęście wylewał deszcz podczas naszego jedynego dnia w Nowym Jorku!

Padało całą drogę do 17:00, co sugeruje, że nie mogliśmy skorzystać z basenu w hotelu ani odwiedzić pobliskie plaże. Ale byliśmy w stanie wybrać wieczorny spacer i naprawdę zachwyceni cichą okolicą.

Jestem pewien, że znów znajdziemy się w wielkim jabłku i będziemy mieli kolejną szansę na odkrycie.

Wreszcie, około 17:00, usunęło się – idealny czas na wczesny wieczór

Trudno w to uwierzyć, ale jesteśmy w Grenadzie od ponad miesiąca.

Miesiąc spędził na uczeniu się znacznie więcej o kulturze i stylu życia Grenady, co naprawdę kochamy! Przez ostatnie kilka lat mieliśmy przyjaciół, którzy nauczyli nas o wyspie, ale im dłużej pozostajesz w miejscu, tym bardziej zaczynasz to rozumieć.

Zrobiliśmy „wapnowanie” (relaksując się) z przyjaciółmi w sklepach, rumu i plaży. Byliśmy na dwóch koncertach na dwóch różnych łodziach, jednocześnie ciesząc się lokalnymi muzykami soca, stalowej patelni i soul.

Na plaży świętowałem moje 32. urodziny z niesamowitym lunchem, a następnie wieczór w naszym preferowanym barze plażowym z muzyką na żywo.

Wyruszyliśmy na liczne wędrówki wzdłuż morza i w krzaku. Byliśmy na przyjęciu z grilla sąsiedzkiego, ślubu przyjaciela i historycznej fortecy. W Grenadzie jest wiele rzeczy do zrobienia i chociaż tutaj jest nasz trzeci raz, wciąż znajdujemy znacznie więcej niesamowitych rzeczy!

Jeśli masz szansę, nie przegap pobytu w Mount Cinnamon Grenada – naprawdę jednym z najbardziej niesamowitych hoteli butikowych.

W tym roku zdecydowaliśmy się dołączyć do studia jogi i ćwiczyliśmy 2 razy w tygodniu, co prawdopodobnie wkrótce zmieni się 3 razy. Dobrze jest wykonywać ćwiczenia po tym, jak nie zrobił tyle w Europie.

Mamy inne plany, aby poświęcić czas na nasz czas wokół wyspy – bądźcie czujni, aby usłyszeć o tym znacznie więcej!

Oczywiście cieszymy się także towarzystwem naszych futrzanych przyjaciół!

W tej chwili opiekujemy się dynią (mieszanka terrier) i Macy (mieszanka Shepard). Nick jest otoczony przez kobiety! Będziemy z tymi dwoma kundelami do końca lipca, zanim SWswędzenie domów i zwierząt domowych.

Będziemy tu w Grenadzie przez 5 miesięcy, do początku listopada. W przeszłości wiele pisaliśmy o tej pięknej wyspie i zrobiliśmy również wiele filmów. Ale będziemy mieć dla Ciebie znacznie więcej treści, kiedy tu będzie – to jedno miejsce, które oferuje nieograniczone działania?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad siedzeniem domu / zwierzaka?

Siedzący dom i siedzenie zwierząt domowych to wyjątkowy sposób na przedłużenie podróży, ponieważ otrzymujesz całkowicie bezpłatne zakwaterowanie w zamian za opiekę nad domem i zwierzętami. Wiele przypadków jest również włączony samochód do użytku. A w przypadku Grenady konieczne jest posiadanie samochodu.

Nie tylko możesz otrzymać całkowicie bezpłatne zakwaterowanie, ale będziesz mieszkać w dzielnicy mieszkalnej zamiast turystycznej części miasta – oznacza to, że automatycznie będziesz mieć znacznie bardziej autentyczne wrażenia. Wszystko to jest świetne, ale najlepsze jest możliwość posiadania zwierzaka przez kilka dni, tygodni lub miesięcy!

Aby dowiedzieć się znacznie więcej o zostaniu opiekowcą domowym / opiekunką, sprawdź nasze artykuły tutaj:

Siedzenie w domu: często zadawane pytania

Siedzenie w domu: jak znaleźć krótkoterminowy dom swoich marzeń

Jak zaoszczędziliśmy 24 000 $ w zakwaterowaniu

10 rzeczy do zrobienia po wylądowaniu pracy ze swoim zwierzakiem

** Najlepszym sposobem na obejrzenie zdjęć i filmów na żywo z wyspy jest na naszej stronie na Facebooku! Pamiętaj, aby „polubić” naszą stronę w celu uzyskania aktualizacji.

Polub ten post? Przypiąć!

Oświadczenie: Goats On the Road jest asystentem Amazon, a także partnerem dla niektórych innych sprzedawców detalicznych. Oznacza to, że zdobywamy prowizje, jeśli klikniesz linki na naszym blogu i kupisz od tych sprzedawców.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post